header-photo

NOVIS VITA JUICERPIERWSZA NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNA WYCISKARKA DO SOKÓW


Wielofunkcyjność

Novis Vita Juicer to solidne, kompaktowe oraz innowacyjne urządzenie zadziwiające swoją wszechstronnością, które łączy w sobie funkcjonalności : wyciskarki do cytrusów, wirówki odśrodkowej, smoothie maker’a/blendera i Vitatec® (połączenie wirówki odśrodkowej i wyciskarki do cytrusów).

Wszechstronność urządzenia zawstydza konkurencję.

Przy użyciu Novis Vita Juicer możesz przygotować szeroką gamę zdrowych i smacznych napojów, od lekkich i klarownych soków po gęste, kremowe smoothie. Nie było do tej pory na rynku sprzętu, który potrafi w tak prosty sposób przemienić ulubione owoce i warzywa w soki czy desery, na które masz właśnie ochotę.

                          

 

 

Szwajcarska jakość

Novis Vita Juicer został zaprojektowany i skonstruowany w Szwajcarii i w pełni oddaje utożsamiane z tym wartości, takie jak: innowacyjność, wysoka jakość i precyzja wykonania, ekskluzywność i prestiż.

Novis Vita Juicer jest precyzyjny jak szwajcarski zegarek i wielofunkcyjny jak szwajcarski scyzoryk.

                                            

 

Nagrody i wyróżnienia

Novis Vita Juicer jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i testów konsumenckich. Doceniony został za swoją innowacyjność, wyjątkowy design, funkcjonalność i wartości użytkowe nagrodami: Best of the Best Reddot 2014; KitchenInnovation of the Year® 2014 oraz oceną Bardzo Dobry (1,3) w teście Haus&Garten (4/2014). Opinię ekspertów potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów z całego świata.

 

                                                                     

 


 Łatwość czyszczenia

Wszystkie części mające kontakt z owocami i sokiem mogą być łatwo demontowane i myte pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Odpady w trakcie pracy są odseparowywane w bębnie wirówki, dlatego w sytuacji kiedy przetwarzamy dużą ilość owoców czy warzyw, należy odpady co jakiś czas usunąć. Nie jest to jednak czynność, która przy ogromie zalet urządzenia byłaby w stanie umniejszyć jego funkcjonalności tym bardziej, że dla łatwiejszego oczyszczenia sitka zaprojektowano możliwość odpięcia tarczy, a po zgarnięciu odpadu szpatułką, można nadal kontynuować wyciskanie bez konieczności mycia.

Te rozwiązania sprawiają, że świeżymi i zdrowymi sokami możemy się ciszyć każdego dnia, bez myślenia o czaso- i pracochłonnym zmywaniu. Łatwość czyszczenia Vita Juicer’a jest jego cechą rozpoznawczą.

                     

 

                          

 

Vita Club

Jako członek klubu możesz również korzystać z aplikacji Vita Juicer App, zarówno w celu zarejestrowania urządzenia jak i poznawania naszych przepisów na zdrowe i smaczne soki oraz koktajle. Przepisy zostały opracowane przez specjalistów żywienia oraz dietetyków. Aplikacja dostępna na urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android) tylko dla posiadaczy Novis Vita Juicer’a.

W Vita Club każda receptura zawiera informację o gramaturze produktów jakie należy przygotować, aby uzyskać porcje soku dla 1, 2, 3 …10 osób. Receptury w aplikacji podzielone są według dwóch kluczy tj.: rodzaju użytego surowca (różne owoce i warzywa) oraz według 8 kategorii tj.:

  • soki klasyczne

  • soki dietetyczne

  • soki oczyszczające

  • soki energetyczne

  • soki dla całej rodziny

  • soki dla dzieci

  • soki dla sportowców

  • koktajle/smoothie’s

W aplikacji znajduje się również kopalnia wiedzy na temat wartości odżywczych, witamin i mikroelementów zawartych w sokach i koktajlach, przygotowanych na bazie poszczególnych owoców i warzyw. Wiedza przydatna w stosowaniu diet owocowych i warzywnych oraz sokoterapii.

                                

Kolorowy świat Novis

Wyciskarki Vita Juicer dostępne są w szerokiej gamie energetycznych kolorów dzięki temu idealnie wkomponują się w wystrój każdej kuchni. Urządzenia pokryte są proszkowo lakierem i wielokrotnie wypalane co sprawia, że kolory są bardzo żywe, a przy tym powłoka jest bardzo trwała i odporna na ścieranie.

                 

 

W mediach

Nasze wyciskarki w popularnym serialu Rodzinka.pl

                                          

                                          

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji wyciskarki Novis w programie Pani Gadżet w TVN Style.